fbpx

FAQ

Na co se nás často ptáte?

Odpovědi na vaše dotazy naleznete níže. Pravidelně doplňujeme další dotazy.

Je možné koloběžky HUGO Bike provozovat na pozemních komunikacích?
Na pozemních komunikacích můžete provozovat tyto modely: Sunny / S, BIG One, Scorpio. Modely BIG One S / X spadají pod terénní koloběžky a nejsou schválené pro pozemní komunikace.
Kde najdu podrobné specifikace všech koloběžek?
Podrobné informace o koloběžkách naleznete ve stránce dokumenty
Jaký výkon/rychlost mají koloběžky HUGO Bike?
Sunny / S, BIG One, Scorpio: 250 W – 1 KW s max. rychlostí 25 km/h. BIG One S: 250 W – 3 KW s max. rychlostí 55 km/h BIG One X : 250 W – 13 KW s max. rychlostí 70 km/h
Co znamená 250W - 1 KW?
Výkon je udávaný v rozsahu. Každá koloběžka má 5 rychlostních stupňů, kdy nejnižší stupeň jede na 250 W a nejvyšší na 1 KW
Co dělat, když na koloběžce najdu vadu, nebo přestane správně fungovat?
Objednejte se na servis do nejbližšího servisního střediska a podrobně popište, jakou závadu s koloběžkou máte, nebo v případě běžných oprav (brzdy, duše, pláště) vyhledejte nejbližší cyklo servis.
Je možné si koloběžku vyzkoušet?
Ano, můžete na naší adrese: HUGO Bike s. r. o. Poříčská 282 373 82 Boršov nad Vltavou Doporučujeme dopředu zavolat na naši linku: +420 735 750 755, abychom koloběžku mohli připravit, nebo si koloběžku můžete zapůjčit v jakékoliv partnerské půjčovně.
Mohu si koloběžku pronajmout na delší dobu?
Tuto možnost připravujeme přes online formulář.
Mohu si koloběžku půjčit na víkend?
Koloběžky si můžete půjčit v partnerských půjčovnách. U nás je tato služba momentálně nedostupná.
Mohu si zakoupit dárkové poukázky?
Ano, v kategorii dárkové poukazy.
Jak dopravujete koloběžky?
Dopravu řešíme přes smluvního dopravce, cena přepravy koloběžek je pevně stanovena a zobrazuje se v e-shopu. Přes e-shop doručujeme zatím pouze do zemí ČR, SK. Ostatní země EU řešíme individuálně. Při objednání více kusů koloběžek nás kontaktujte pro spočítání přesné ceny dopravy.
Co dodáváte v ceně koloběžky?
V ceně koloběžky je: přední a zadní světlo stojánek nabíječka 3 A barevný LCD displej s tachometrem podsvícení ( pouze u SCORPIA) hydraulické kotoučové brzdy (pouze Sunny X, BIg One / S / X) mechanické kotoučové brzdy (pouze Sunny, Scorpio)
Jakou mají nosnost koloběžky?
Udávaná a doporučená max. nosnost je 110 kg pro všechny modely. V případě vyšší hmotnosti jezdce se může snižovat rychlost koloběžky a maximální ujetá vzdálenost na jedno nabití.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram