fbpx

O nás

Proč jsou e-koloběžky Hugo Bike výjimečné?

Výkonné motory

MOTORY, KTERÉ MONTUJEME DOSAHUJÍ VÝKONU OD 250W AŽ PO 10 KW

Přičemž maximální výkon nejsilnějšího motoru může dosahovat ve špičce až 15 kW. Používáme motory té nejvyšší kvality, které jsou nadále v továrně modifikované dle našich požadavků a stejné na světě nenajdete.  Každá e-koloběžka z modelové řady HUGO Bike je osazena různým typem motoru, a proto nedochází k jeho nesprávnému zatížení.

Všechny motory jsou třífázové, řízené lineárním průběhem s velice jemným chodem akcelerátoru. Jezdec se nemusí bát nepříjemného cukání při malém pohybu akcelerační páčky či pádu. Může si užívat jízdu po celou dobu na nejsilnější výkon. Nejvyšší modelové řady (S,X,S.E.N) používají k řízení motoru speciální controller od české firmy Silixcon model SX/SC.

Složeno Z CYKLO A MOTO DÍLŮ

KOLOBĚŽKA JE VYROBENA Z KVALITNÍCH DÍLŮ JÍZDNÍCH KOL A MOTO. PROTO LZE MECHANICKOU ZÁVADU OPRAVIT V KAŽDÉM SERVISU JÍZDNÍCH KOL.

Záměrně jsme konstruovali e-koloběžky z velké části tak, aby si každý mohl vybrat z již desítky let prověřeného a velkého sortimentu cyklo/moto dílů a nebyl odkázán jen na konkrétní omezené množství výrobce. Jsme si jistí, že mezi našimi příznivci se najdou tací, kteří si svojí e-koloběžku rádi sami takříkajíc „potuní“, krom toho také chápeme, že k nejbližšímu autorizovanému servisu to může být kousek cesty a málokdo s sebou vláčí velkou tašku s nářadím.

K montáži všech našich modelů vám proto vystačí 3 torxy 25, 30 a 40. Popřípadě imbusové klíče, které běžně obsahují malé cyklo sady pro rychlý servis.

Ruční výroba

KAŽDÁ E-KOLOBĚŽKA JE SESTAVENA RUČNĚ NAŠÍM ZKUŠENÝM MECHANIKEM.

HUGO Bike vyniká tím, že nemá tzv. sériovou výrobu, ale přistupuje ke každému kupujícímu individuálně, a proto si zákazník nevybírá už hotový stroj v „krabici“ smontovaný/vyrobený robotem, ale ručně ho pro něj stavíme od úplného základu.

Snad jen mimo laserového pálení je každá součástka rámu několikrát brána a opracovávána ručně, svařována, vrtána a broušena, až je vše připraveno k samotnému lakování a celkové montáži, která probíhá jak jinak než ručně.

UNIKÁTNÍ DESIGN

DESIGN HUGO Bike MÁ SVŮJ DŮVOD I PŮVOD

Psal se rok 2010, kdy vznikala firma HUGO Bike s cílem vytvořit unikátní a bezpečnou e-koloběžku. „Originální“ nemělo být jen pouhé slovo, ale zhmotněný stroj a po dlouhém zkoušení různých variant, vznikl na trhu nevídaný a opravdu unikátní rám tvořený ze dvou laserem pálených profilů. Dbáme na to, aby byl rám bezpečný, ale i designově výjimečný.

BATERIE A ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA

VELKÁ KAPACITA BATERIE A JEN ZNAČKOVÉ ČLÁNKY

Jsme si vědomi, že baterie a řídící jednotka jsou jedny z nejdražších dílů na celé e-koloběžce, proto bateriové bloky s BMS a řídící jednotkou, kompletně navrhuje a vyrábí odborná firma v České Republice. Od roku 2023 dáváme do každé baterie modelové řady X/S.E.N unikátní „chytrou“ BMS. Ve spolupráci s firmou Silixcon, která připravila řídící jednotku a program umožňující komunikaci s BMS přes CAN bus propojení a používá speciální program, díky němuž si řídící jednotka sama upravuje parametry tak, aby nedošlo k přetěžování baterie nebo naopak motoru, tím se prodlouží i celková životnost baterie.

Troufáme si říct, že jsme snad jediní na světě, kdo má v e-koloběžce komunikaci CAN bus s vlastním softwarem. Nabízíme baterie s kapacitou až 110 Ah a dojezdem přes 250 km. Bateriové bloky nyní obsahují teplotní čidlo a nově také senzor vlhkosti, který může zabráni zničení baterie v důsledku vniknutí vody do bloku.

ZÁRUKA NA BATERII

Na naše baterie od českého partnera poskytujeme dvouletou záruku na výrobní vadu baterie a šestiměsíční záruku na ztrátu kapacity baterie pod 80 %.

Světla a neony

E-KOLOBĚŽKY MAJÍ NEJEN STANDARDNÍ SVĚTLA, ALE NA NĚKTERÉ MODELY JE MOŽNÉ DODAT I SMĚROVKY NEBO LED PODSVÍCENÍ.

Víme, že je dobré být viděn, ale ještě lepší je vidět. Na světlo se jezdec musí vždy spolehnout, a proto používáme ty nejlepší světla od firmy PROPLAST/WAS, která jsou výjimečná svým malým tělem, ale vysokou svítivostí až 1800 lumenů. To vše je ukryto v hliníkovém tlakově litém pouzdře s žebrováním, které zajišťuje dobré chlazení. Čočka je vyrobená z polykarbonátu a celé světlo je vodotěsné s krytím IP68. Světla jsou napájena 12V-36V / 20 Watt.

CELOROČNÍ

VŽDY JSME CHTĚLI, ABY SE E-KOLOBĚŽKA HUGO Bike DALA POUŽÍVAT CELOROČNĚ

Pokud zákazník investuje nemalé peníze do e-koloběžky, tak od ní čeká, že ji bude provozovat víc než jen pár teplejších měsíců v roce. Velká nebo široká kola nejsou náhoda, ale díky nim si jezdec může nerušeně užívat hluboký sníh stejně jako hustou vysokou trávu na louce. Neznáme nic krásnějšího, než když napadne čerstvý prašan a člověk si jede do něj pořádně zařádit s „HUGOUŠEM“.

TICHÝ PROVOZ

KOLOBĚŽKY JSOU MINIMÁLNĚ HLUČNÉ, A PROTO JSOU IDEÁLNÍ PRO VÝLETY DO PŘÍRODY A DO LESA.

Každý motor na HUGO Bike je řízený takzvaným sinusovým průběhem, a proto je jeho chod absolutně plynulý a téměř bezhlučný. Absence převodů či řetězů způsobuje, že si ty nejsilnější motory při maximální akceleraci „tak trošku příjemně pískají“, a to je vše.

VHODNÉ DO TERÉNU

KOLOBĚŽKY JSOU VHODNÉ TÉMĚŘ DO KAŽDÉHO TERÉNU A ZVLÁDNOU I TO NEJVYŠŠÍ STOUPÁNÍ.

Pracujeme na tom, abychom splnili různorodé nároky našich zákazníků, a proto jsme vyrobili vždy takový model e-koloběžky, který bude konstrukčně a výkonově zvládat daný terén, pro který je určená. Světlá výška podvozku je tak akorát, aby HUGO obstál i v členitém lesním stoupání. V nabídce už máme tři modely ve vícero specifikacích, které jsou vhodné pro odlišné terény. Stačí si jen vybrat a osadit HUGO těmi správnými pneumatikami do vašeho nejoblíbenějšího terénu.

VODĚODOLNÝ

PROVOZ ZA „KAŽDÉHO POČASÍ“

Víme, že ne vždy se počasí vydaří a člověk se kolikrát vrací z výletu v dešti, a proto se snažíme používat a vyrábět díly s co možná nejvyšším krytím IP. Všechny důležité komponenty od displeje přes baterii až po motor mají své vlastní maximální krytí IP, které naleznete v manuálu a je víc než důležité je dodržovat. Pokud si je tohoto jezdec vědom, může si nerušeně užívat jízdu opravdu za „každého počasí“. Ale i tak je velice důležité dbát pokynů uvedených v manuálu a nezatěžovat e-koloběžky nadměrným množstvím vody a tepla než zvládnou jednotlivé díly.

Porovnání

 

60 V - 56 Ah/88 Ah/110 Ah
250W - 7 kW/10 kW
Coming Soon
75/85 km/h *
10 A/ 15 A
161157 Kč bez DPH
Coming Soon
extrémní terén
v x š x d - 130 x 80 x 205 cm
MAGURA MTe5/ MT7e /203 mm
Air HB 140mm/Air 140mm
18" (moto 14"). Individuálně: 20" (moto 16") a 16" (moto 12")
dural
20 Ah IP53
250W - 1 kW
Ø 70 km
25 km/h *
3 A (možno dokoupit silnější)
53636 Kč bez DPH
29 kg
město/lehký terén
v x š x d - 118 x 68 x 167 cm
mechanika (160 mm)
mechanika/bez tlumiče
26"/16"
ocel/hliník
25 Ah IP53
250W - 1 kW
Ø 80 km
25 km/h *
3 A (možno dokoupit silnější)
61901 Kč bez DPH
29 kg
město/lehký terén
v x š x d - 118 x 68 x 167 cm
hydraulika (160 mm)
mechanika/bez tlumiče
26"/16"
ocel/hliník
30 Ah/35 Ah IP53
250W - 1 kW
Ø 75-85 km
25 km/h *
3 A (možno dokoupit silnější)
74297 Kč bez DPH
45 kg
lehký terén
v x š x d - 118 x 75 x 190 cm
hydraulika (180 mm) HB
olej 100mm/bez zad. tlumiče
26"/20"
ocel/dural
40 Ah IP53
250W - 3 kW
Ø 90 km
70 km/h *
3 A (možno dokoupit silnější)
98347 Kč bez DPH
47 kg
lehký - středně těžký terén
v x š x d - 118 x 75 x 201 cm
hydraulika (180 mm) HB
olej 100mm/bez zad. tlumiče
26"/20"
ocel/dural
Samsung 30Q 33 Ah IP53
250W - 7 kW
Ø 75 km
70 km/h *
3 A (možno dokoupit silnější)
124793 Kč bez DPH
55 kg
střední - těžký terén
v x š x d - 118 x 75 x 201 cm
MAGURA MT5e / 203 mm
vzduch 120mm/bez zad. tlumiče
26" / 20"
ocel/dural
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram