Chcete si užít akční víkend v přírodě nebo prozkoumat okolí města? Pronajměte si HUGO e-bike na celý víkend! Přinášíme Vám nabídku, kterou nemůžete odmítnout – pronájem na víkend pouze za 1 000 Kč. Zažijte nezapomenutelný zážitek na dvou kolech! (Akční cena se liší dle modelů)

Půjčit HUGO e-bike

Vyberte si model, který Vám vyhovuje

Naše nabídka pronájmu elektrických koloběžek obsahuje několik skvělých modelů, které jsou připraveny splnit Vaše očekávání. Zde jsou některé z dostupných modelů:

1. Model SUNNY – 1000 Kč/víkend

Model SUNNY je ideální pro ty, kteří si chtějí užít relaxační jízdu po okolních cyklostezkách a objevovat krásy přírody. Jeho snadné ovládání a stabilní rám poskytují pohodlnou jízdu bez ohledu na povrch terénu.

2. Model BIG ONE X – 2000 Kč/víkend

Model BIG ONE X je vybaven robustním rámem a výkonným motorem, který Vám umožní projet se i náročnějším terénem. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají dobrodružství a adrenalinový zážitek.

2. Model BIG ONE S – 1500 Kč/víkend

Model BIG ONE S je vybaven robustním rámem a výkonným motorem, který Vám umožní projet se i náročnějším terénem. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají dobrodružství a adrenalinový zážitek.

2. Model SCORPIO – 1000 Kč/víkend

Klasický městský model.

Objednávka

Půjčení elektrické koloběžky HUGO e-bike je jednoduché a rychlé. Vyplňte formulář a my se Vám ozveme zpět. Po zaplacení pronájmu a podepsání smlouvy Vám bude poskytnuta elektrická koloběžka, plně nabitá a připravená k jízdě.

Pronájem na víkend

Zapůjčení koloběžky HUGO e-bike na prodloužený víkend

Zadejte počet koloběžek k zapůjčení

Počet kusů SUNNY

Počet kusů SCORPIO

Počet kusů BIG ONE X

Počet kusů BIG ONE S

E-koloběžky lze zapůjčit pouze na prodejně HUGO BIKE, Poříčská 282, 373 82 Boršov nad Vltavou.